Hurghada'S Marina View

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Hurghada'S Marina View appartement is op 6 minuten wandelen van de Electronic devices gelegen en heeft uitzicht op de zee. Het appartement van 70 m² is op een korte afstand van Hurghada Marina Boulevard en heeft een eersteklas ligging in Hurghada.

    Dit 1-badkamer appartement is op 400 meter afstand van de Al Mina moskee gelegen. De Royal Sea Scope Trips bevindt zich ook op een klein stukje lopen van deze 2-slaapkameraccommodatie.

    Dit appartement heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Geniet van een complete keuken in Hurghada'S Marina View appartement met een waterkoker, een oven en keukengerei voor uw gemak. High Jet bushalte is binnen 10 minuten wandelafstand van Hurghada'S Marina View appartementen gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00

    Kameropties bij Hurghada'S Marina View

    Dit appartement heeft een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hurghada'S Marina View Voorzieningen foto Hurghada'S Marina View Macro Details foto Hurghada'S Marina View Voorzieningen foto Hurghada'S Marina View Skyline foto Hurghada'S Marina View Macro Details foto Hurghada'S Marina View Macro Details foto Hurghada'S Marina View Bedden foto Hurghada'S Marina View Skyline foto Hurghada'S Marina View Keuken foto Hurghada'S Marina View Wastafels foto
    Uitzicht op de zee
    Appartement

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Hurghada'S Marina View

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Hurghada'S Marina View

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Egypte

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Hurghada'S Marina View appartement?
      De grootte van Hurghada'S Marina View appartement is 70 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hurghada'S Marina View